Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku

Je na vás jaká bude vaše kariéra

VŠB-TUO poskytuje služby Kariérního centra, které usnadňuje studentům i absolventům univerzity vstup na pracovní trh. Stěžejní akcí je každoročně pořádaný veletrh Kariéra Plus, kde pomáhají firmám najít budoucí zaměstnance z řad studentů.

Kariérní centrum

Klade si za cíl dopomoci studentům i absolventům určit správný směr ve své budoucí kariéře. Pořádá řadu pravidelných přednášek, workshopů či osobních konzultací.

Kariéra Plus

Veletrh pracovních nabídek, organizovaný Vysokou školou báňskou ve svém kampusu. Každoročně se veletrhu účastní více než 100 firem a přes 4000 návštěvníků. Je to jedinečná příležitost pro studenty, kteří hledají práci, stáž, brigádu, a nebo téma k diplomové práci.

Kontaktní osoby

Manažerka Kariérního centra a veletrhu Kariéra Plus

alice

Alice Šustková
Tel.: +420 596 999 209
Mob.: 733 627 816
E-mail: alice.sustkova@vsb.cz

Koordinátorka veletrhu Kariéra Plus

míša mo

Michaela Matochová
Tel.: +420 596 999 208
E-mail: michaela.matochova@vsb.cz

Event manažerka Kariérního centra

karin

Karin Krumlová
Tel.: +420 597 323 711
E-mail: karin.krumlova@vsb.cz 

Manažer Kariérního portálu

david h

David Hibler
Tel.: +420 596 999 083
E-mail: david.hibler@vsb.cz

Jaká je zkušenost studentů?

student kariéra"Po ukončení mého programu Erasmus na VŠB jsem se natrvalo přestěhoval do Ostravy. V té době jsem kontaktoval Kariérní ​​centrum VŠB, protože jsem potřeboval přehled o mém životopisu a informacích o firmách z mého oboru. Kariérní ​​centrum bylo pro mě nesmírně důležité. Narazil jsem na mnoho zavřených dveří, protože nemluvím česky a nemám pracovní zkušenosti, ale díky pomoci jsem dostal práci."

DANIEL ALMEIDA, student z Erasmu z Portugalska