Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku

Je na vás jaká bude vaše kariéra

VŠB-TUO poskytuje služby Kariérního centra, které usnadňuje studentům i absolventům univerzity vstup na pracovní trh. Stěžejní akcí je každoročně pořádaný veletrh Kariéra Plus, kde pomáhají firmám najít budoucí zaměstnance z řad studentů.

Kariérní centrum

Klade si za cíl dopomoci studentům i absolventům určit správný směr ve své budoucí kariéře. Pořádá řadu pravidelných přednášek, workshopů či osobních konzultací a talentový program.

Kariéra Plus

Jeden z největších veletrhů prácovních příležitostí v Moravskoslezském kraji z mnohaletou tradicí. Koná se přímo v areálu VŠB-TUO. Každoročně se veletrhu účastní více než 100 firem a přes 4000 návštěvníků. Je to jedinečná příležitost pro studenty, kteří hledají práci, stáž, brigádu, a nebo téma k diplomové práci.

Užívání reklamních, propagačních, informačních ploch a prostor VŠB-TUO

Kariérní centrum zodpovídá za postup fakult, vysokoškolských ústavů a celoškolských pracovišť Vysoké školy báňské – Technické univerzity Ostrava (dále součásti VŠB-TUO) a dalších pracovišť VŠB-TUO při využívání ploch a prostor pro reklamní, propagační a informační účely, a to ve všech areálech VŠB-TUO jak pro vlastní potřebu, tak pro komerční účely.

Kontaktní osoby

Koordinátorka Kariérního centra a veletrhu Kariéra+

míša mo

Michaela Matochová
Tel.: +420 596 999 208
E-mail: michaela.matochova@vsb.cz

Specialistka pro spolupráci se zaměstnavateli

alice

Alice Šustková
Tel.: +420 596 999 209
Mob.: 733 627 816
E-mail: alice.sustkova@vsb.cz

Event manažerka Kariérního centra

karin

Karin Krumlová
Tel.: +420 597 323 711
E-mail: karin.krumlova@vsb.cz 

Manažer kariérního portálu

david

David Hibler
Tel.: +420 596 999 083
E-mail: david.hibler@vsb.cz

Marketingový specialista

ing_boris_dunaj

Boris Dunaj
Tel.:+420 597 329 191
E-mail: boris.dunaj@vsb.cz

Manažerka Talentového programu

kučová

Kateřina Kučová
Tel.: +420 597 329 160
E-mail: katerina.kucova@vsb.cz

Jaká je zkušenost studentů?

student kariéra"Po ukončení mého programu Erasmus na VŠB jsem se natrvalo přestěhoval do Ostravy. V té době jsem kontaktoval Kariérní ​​centrum VŠB, protože jsem potřeboval přehled o mém životopisu a informacích o firmách z mého oboru. Kariérní ​​centrum bylo pro mě nesmírně důležité. Narazil jsem na mnoho zavřených dveří, protože nemluvím česky a nemám pracovní zkušenosti, ale díky pomoci jsem dostal práci."

DANIEL ALMEIDA, student z Erasmu z Portugalska