Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku

Kariérní video roku má VŠB-TUO

Kariérní video roku má VŠB-TUO
Skvělé vítěžství v celostátní soutěži.

Překvapivé umístění v celostátní soutěži!


Minulý týden 15. dubna v 18:30 proběhl v Kongresovém centru v Praze live stream prestižní soutěže Recruitment Academy Awards 2021. Kariérní centrum VŠB-TUO získalo v soutěži 1. místo v kategorii Nejlepší kariérní video roku pro malou společnost. Porota byla složená z odborníků z oblasti recruitmentu, HR a marketingu.

Podívejte se na vítězné video.

Kariérní centrum se díky tomuto úspěchu zařadilo po bok firem jako Notino, Nestlé nebo Deloitte, které uspěly v dalších kategoriích. Nominaci na Nejlepší kariérní video roku pro malou společnost získali společně s Kariérním centrem VŠB-TUO také Zlínský kraj, který skončil druhý, a Slevomat.cz, jenž si odnesl bronzovou medaili. Celkem se vyhlašovalo 8 kategorií a People´s Choice neboli Volba diváků. 

„Mám velkou radost, že se nám podařilo s propagačním videem vyhrát. Děkujeme všem, kteří nám drželi pěsti. Moc si toho vážíme. Videem jsme se snažili vystihnout pocity některých studentů, kteří hledají kvalitní stáž, ale narážejí na neseriózní nabídky. S projektem k+ portál jsme na univerzitu přinesli jedinečný online prostor, který propojuje studenty a absolventy s důvěryhodnými zaměstnavateli. Obsahuje např. stáže, trainee programy, pracovní nabídky nebo témata závěrečných prací," říká Boris Dunaj, marketingový specialista Kariérního centra VŠB-TUO. 

Záznam slavnostního vyhlášení

(vyhlášení Nejlepšího kariérního videa je v čase 1:04:00)

Soutěž Recruitment Academy Awards vznikla za účelem inspirace, edukace a zviditelnění nejlepších projektů v oblasti HR marketingu, employer brandingu a recruitmentu. Oceňováním inovativních a kreativních přístupů k náboru poukazuje na rostoucí význam těchto aktivit, jež se stávají nedílnou součástí moderních firem. Oceněné projekty jednotlivých firem a institucí slouží jako inspirace pro ostatní společnosti a vyzývají je k osvěžování vlastních postupů.

 

Vloženo: 1. 8. 2021
Kategorie:  Aktuality
Útvar: 9730 - Podnikání a kariéra
zpět na seznam