Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku
Platnost příspěvku skončila 31. 10. 2020!

Krize nekrize, 8. ročník Green Light startuje!

Krize nekrize, 8. ročník Green Light startuje!
Korona řádí jako černá ruka a zamíchala kartami na všech frontách. Pár změn dostál také program Green Light Akcelerátor. Nebojte se ale, ani letos nepřijdete o možnost rozjet své vlastní podnikání :-). Přípravy jedou na 120 % a od 1. října se spustí registrace přihlášek!

Jak tedy bude letos už 8. ročník vypadat?
Inspirací vám mohou být ti, kteří v byznysu dosáhli vrcholu. Kdo by neznal příběh Tomáše Bati, který navzdory krizi dokázal svou výrobu rozšířit po celém světě. Coco Chanel, která se stala ikonou módního průmyslu v době, kdy ženy do světa podnikání tak úplně nepatřily nebo Elona Muska, kterému se daří to, co jiným připadá nemožné. Těšíme se na vaše nápady a uděláme vše pro to, aby i vaše „příběhy“ byly se šťastným koncem.

Vyslyšeli jsem také názory bývalých účastníků programu, a ještě více mákli na skladbě workshopů. Odcházet byste měli s vymazleným byznys plánem, hlavou plnou užitečných informací, ověřeným produktem či službou a třeba i pobídkou investora.

Do naše týmu přibyli noví mentoři, kteří si startupy sami prošli a budou vám tak užitečnými průvodci celým programem. Samotný Akcelerátor odstartujeme tentokrát v lednu seznamovacím Kick-off meetingem. Ten zahájí čtyři měsíce práce, které dají vašemu podnikání konkrétní podobu. V záloze máme i online verzi pro případ covidové nouze, takže o žádný workshop nepřijdete. Všechno vaše úsilí budete moct zúročit na StartUp Show, která se, doufáme, uskuteční 29. dubna 2021.

Program Green Light funguje již 8. rokem a přihlásilo se do něj na 340 projektů. Své nápady může přihlásit kdokoliv – studenti středních a vysokých škol i zájemci z široké veřejnosti.

Green Light připravuje Vysoká škola báňská – Technická univerzita Ostrava ve spolupráci s Moravskoslezským krajem, firmou SDE Software Solutions a řadou dalších partnerů. Program je podpořen z rozpočtu Moravskoslezského kraje.

Obuj se do toho. Dej svému podnikání šmrnc. Nastartuj svůj sen. Začni podnikat!
Registrace 1. – 31. října 2020 na www.greenlight.vsb.cz

Vloženo: 30. 9. 2020
Kategorie:  Aktuality
Útvar: 9730 - Podnikání a kariéra
zpět na seznam