Workshop Komunikační dovednosti

 18. 2. 2019, 8:30 - 19. 2. 2019, 12:00
 Místnost C110, kruhovka, kampus Poruba
 15
Kariérní centrum VŠB-TUO vás zve na další část akademie komunikačních technik improvizační metodou.

Workshop navazuje na předchozí 1. část - Asertivita v praxi, a aktivním způsobem rozvíjí komunikační schopnosti. Cílem workshopu je odbourat stres z situací kdy musíme reagovat tady a teď. Rozvíjí dovednosti, jak rychle analyzovat informaci, rychle a kvalitně reagovat na komunikačního partnera, zachovávat pozitivní emoce jak v komunikaci s jednotlivci, nebo v týmu.

Workshopem vás provede lektor, personální konzultant a pracovní psycholog Mgr. Vladislav Kos.

"Jako psycholog aplikuji moderní psychologické metody při realizaci assessment a development centre a také v rámci teambuildingů. V pozici lektora se specializuji na tréninky v oblasti komunikačních dovedností, manažerských kompetencí, vedení, motivace a hodnocení, systém náboru pracovníků. Mezi další oblasti vzdělávání patří, např. zvládání problémových situací, komunikace a prezentace, kreativní komunikace, komunitní plánování. Lektorské činnosti se věnuji 14 let.

V rámci výuky se soustřeďuji na systém práce learning by doing. Vzdělávání probíhá především formou aktivního řešení modelových situací, cvičení a aktivit, díky kterým se učí rozvíjet své dovednosti."

Registrovat na akci se můžete zde.

 

Vloženo: 8. 1. 2019
Kategorie:  Chystané akce
Útvar: 9730 - Podnikání a kariéra
zpět na seznam