slideslideslide

Služby inkubátoru

Náš inkubátor nabízí své služby všem podnikatelům a to ve třech základních programech:

  • Program PRONÁJEM: podnikatel může využívat našich služeb bez omezení za plné tržní ceny.
  • Program PRIORITNÍ PRONÁJEM: program je určen pro začínající podnikatele (historie mladší pěti let). Podmínkou je vypracování podnikatelského záměru, který slouží Radě podnikatelského inkubátoru jako podklad pro přijetí do programu inkubace. Podnikatelský záměr vám pomůže sestavit náš osobní konzultant v podnikatelském inkubátoru zdarma. Jakmile Rada podnikatelského inkubátoru kladně rozhodne o inkubaci, jsou služby podle hodnoty projektu za zvýhodněné ceny, případně zcela zdarma.
  • Program SPINN-OFF společnosti: u vznikajících inovativních projektů, jejichž know-how alespoň částečně patří univerzitě, je možné nabídnout variantu přímého kapitálového vstupu ze strany univerzity.

Ke každému však přistupujeme individuálně a snažíme se režim spolupráce nastavit tak, aby byl pro vás co nejvhodnější. Doporučujeme se proto na konkrétní podmínky s vaším vlastním projektem osobně informovat.

Začínajícím podnikatelům s dobrým nápadem také nabízíme účast v podnikatelském akcelerátoru Green Light, ve kterém vás pomůžeme připravit na rozjezd vašeho podnikání a jednání s investory, a kde můžete vyhrát krom jiných cen právě i zvýhodněné (nebo zcela zdarma) balíčky služeb.