slideslideslide

Plánované akce

Konzultační den 2 GREEN LIGHT Start

29. 8. 2017

 

Content item

Nosíte v hlavě podnikatelský nápad, ale ne a ne jej pořádně rozběhnout? Přijďte jej probrat se zkušenými mentory z Centra podpory inovací. Po celý den vám budou k dispozici a zároveň zjistíte, jak vám můžeme pomoci v našem novém programu GREEN LIGHT Start. Zarezervujte si svou nezávaznou konzultaci ještě dnes!

Registrovat se můžete na tomto odkazu do 28. srpna 2017 do 12 hod.

GREEN LIGHT Start je nový šestiměsíční program, který je určen pro úplné podnikatelské nováčky. Ve Startu vám poskytneme pomoc a vedení a nasměrujeme vás na cestě od nápadu k produktu nebo službě ověřené zákazníky. Náplní programu je zejména individuální mentoring a koučink, ve kterém se společně zaměříme především na tyto oblasti:

  • Motivace
  • Talent a týmová práce
  • Vize
  • Zákazníci
  • Potřeby
  • Řešení/produkt/služba

Více o programu GREEN LIGHT Start na greenlight.vsb.cz.

 


 

Apple Juice Meeting: E-mailing

22. 8. 2017

 

Content item

Srdečně vás zveme na další seminář Apple Juice Meetingu. O tom jak rozesílat osobní e-mailové kampaně a mnoho další praktických informací nás naučí Filip Štroch, který je v této oblasti skutečný odborník. Seminář se uskuteční v úterý 22. srpna, od 16:00 – 18:00 hod v kavárně KOVORK!

Registrovat se můžete na tomto odkazu do 21. srpna 2017 do 12 hodin.

Seminář se zaměří na téma e-mailových kampaní, které se na zákládě chování zákazníků mohou spouštět automaticky. Na praktických příkladech si ukážeme proč je mailing stále nejrentabilnějším kanálem, jak ho zakomponovat do digitální strategie a jakým nejčastějším chybám se vyvarovat.

Filip řídí projekty v digitální agentuře Dva Mluvčí, kde se starají o kampaně pro značky jako je Bushman, Veolia nebo Tesla. Tvoří strategie, obsah a správu digitálních kanálů ve firmách v Česku i zahraničí. Věnuje se výzkumu B2B marketingu a automatizace a vede semináře strategického managementu a marketingu.

 

 


 

Chytřejší kraj – mezinárodní konference a Brokerage Event 2017

5. 10. 2017

 

Content item

Chcete se dozvědět, jak se Moravskoslezskému kraji daří na cestě za Chytrým regionem? Zajímá Vás, jak se dělá chytrý region v zahraničí? Víte, že jsou v kraji výzkumná centra, ale nikdy jste v nich nebyli? Máte inovativní nápady a technologie a rádi byste se o ně s někým podělili? Jestli ano, je Mezinárodní konference Chytřejší kraj přesně pro Vás!

Konference se uskuteční ve čtvrtek 5. října srpna, od 9:00 – 17:00 hod v aule VŠB-TUO.

Registrovat se můžete na tomto odkazu do 26. září 2017.

Kromě samotné konference jsou na programu také exkurze do výzkumných center VŠB-TUO a dvoustranná (B2B) jednání. Využijte tuto jedinečnou příležitost a navštivte centra výzkumu, kam se běžně nedostanete. Navíc se můžete sejít s potenciálními projektovými nebo obchodními partnery, kde jim během jednoho odpoledne představíte své nápady a plány.